Filtruj školu...
UVLF UMB a TUZVO VŠMU, VŠVU a AU KU UJS

Môj šéf si myslí, že som buzerant a tak mi platí za to, aby som chodil s jeho ženou nakupovať a na kávičky, lebo on na ňu nemá čas. Už rok a ju trikrát týždenne klátim.

Univerzita: AU

Komenty


Neznášam keď dievčatá klamú .

Univerzita: AU

Komenty


Som pedagogička a mávam sexuálne fantázie so svojim kolegom pedagógom. Keď ho stretávam na chodbe, mám chuť si to s ním okamžite rozdať. Som vydatá a mám dieťa, no aj tak ma šialene vzrušuje.

Univerzita: AU

Komenty


Jeden študent herectva pri príprave popcornu nešťastnou náhodou spustil požiarny alarm a roztavil dokonca mikrovlnku.

Univerzita: VŠMU

Komenty


Občas mám napi*u náladu..

Univerzita: VŠVU

Komenty


Moja spolužiačka išla odpovedať a bola dosť nasraná lebo hodila žiacku učke ona ju hodila na zem a žiačka ju zase odkopla :D Ale to nie je to najlepšie. Moja ďaľšia spoluž. ju chcela napodobniť a kopla ale odkopla stoličku na 2 metre :D

Univerzita: AU

Komenty


Je normálne, že som sa ešte ani nebozkal s dievčaťom? Mám 16.

Univerzita: AU

Komenty


Moja prvá láska bolo škaredé dievča a ani povahovo nebola 100% anjel. Neviem či sa mi bude dobre spomínať na toto obdobie môjho života. :)

Univerzita: AU

Komenty


V piatok som sa natrieskala na narodkach jedného chalana ktorý ma rajcuje už pol roka šla som ho skopnut s kamoskou lebo bol tiež mimo ona šla domov my sme dostali na lavicke začali sme sa cucat a keď nám bola zima šli sme do bytovky na schody tam sme zo chceli rozbehnúť ale nemohol sa trafiť tak sme sa na to vykaslali celkom sme sa na tom nasmiali ale hanba riad a no :D

Univerzita: VŠMU

Komenty


Som tu len len tak nic neviem -...

Univerzita: VŠMU

Komenty


Späť    1/5    Ďalej