Filtruj školu...
UVLF UMB a TUZVO VŠMU, VŠVU a AU KU UJS

Jedna korpulentná dievčina z VVL by mohla nosiť dobrý opasok alebo traky. Ten pohľad na tvoju ritnú čiarku je dosť nechutný!

Univerzita: UVLF

Komenty


Milujem túto školu, je tak strelená ako ja :P

Univerzita: UVLF

Komenty


Chcela by som poďakovať tetám zo študijného za ich "úprimnú ochotu" pomôcť a poradiť študentom. Hlavne, že tam celý rok sedia a keď majú dačo urobiť alebo vybaviť ta prekrúcajú očami typu: "čo ma zase otravujete?! ja mám na práci aj dôležitejšie veci ako vás smiešnych študentov". Všetko aby si človek zisťoval sám v úžasnej "knižke ... ala harmonogram štúdia" a aj tak sa tam hovno dozvie. A ak náhodou niečo nezistíte a zrobíte zle tak vám pomôžu ale až za "malý polatok" .... Naozaj ĎAKUJEM za take vydrbane študijne oddelenie, ktoré mi dopomohlo akurát tak k zvýšeni tlaku. (Opäť raz!)

Univerzita: UVLF

Komenty


Som budúca prváčka na VVL a až teraz začínam uvažovať či som si zvolila správne. Bola som prijatá aj na LF UPJŠ a až teraz mi došlo, že by to bola asi lepšie ako celé dni chodiť v zahnojených gumákoch medzi zvieratami a vynášať hnoj. Vlastne ani neviem do čoho idem.

Univerzita: UVLF

Komenty


Niekedy si myslím, že pol tejto školy má skúšky len zaplatené. Pretože sa mi zdá nepravdepodobné, že človek, ktorý si nevie spojiť jednoduché súvislosti má po skúškach už v máji. Alebo som možno len ja taký hlúpy :D

Univerzita: UVLF

Komenty


Ked čítam priznania našej školy mám pocit, že chodím na tú najnudnejšiu, ale v realite to tak nie je, neviem, prečo tu nikto nič nepridáva. Možno lebo sa všetci poznáme a pri šteklivých priznaniach by nebol problém identifikovať osobu čo to písala? Neviem,možno

Univerzita: UVLF

Komenty


To,že nosím sukne a dá sa na mňa pozerať neznamená,že som bitch,ako si veľa ľudí myslí...Aloha ,,katolíci".

Univerzita: KU

Komenty


Na KU sa všetci medzi sebou kur**a.

Univerzita: KU

Komenty


Príde mi smiešne,ako si všetci budúci učitelia informatiky myslia,že sú brutálny programátori a dávajú do skupiny KAtedra informatiky ,,ajťácke" príspevky...Drahí,mali ste ísť na Žilinskú univerzitu a nie sa tu trapošiť tým,čo nieste. (Ja uč. informy študujem tiež,ale...je to len učiteľtvo!)

Univerzita: KU

Komenty


Už ma začína srať osoba, ktorá má tendenciu vyhadzovať z internátneho okna na modrom intráku v noci bohvie aké sračky. Neviem či to tá osoba zvykne robiť aj doma ale žijú tu pod vami ešte aj iní ľudia...tá aróma na noc nieje nič príjemne!!!

Univerzita: UVLF

Komenty


Späť    1/37    Ďalej