Priznania Stredoškolákov    Priznania Dievčat    Priznania Chlapcov

Nadrzanci teste sa. Zrovna nastupuje najvacsia pucmola na biochemiu. Ze akoze modelka....:P

Univerzita: STU

Komenty


Neznášam študijné oddelenie Prírodovedeckej fakulty!!!! Koľkokrát tam idem mám milimetre od porážky, poprípade tam tety svojvoľne nie sú. Preklínam celé študijné!!!

Univerzita: UPJŠ

Komenty


Bodaj by som zistil, ako sa volá tá kučeravá slečna, čo pomáha/pracuje v UNIPOCentre. Odkedy som ju videl na zápise, neviem sa zbaviť myšlienok na ňu.

Univerzita: UNIPO

Komenty


Chcela by som poďakovať tetám zo študijného za ich "úprimnú ochotu" pomôcť a poradiť študentom. Hlavne, že tam celý rok sedia a keď majú dačo urobiť alebo vybaviť ta prekrúcajú očami typu: "čo ma zase otravujete?! ja mám na práci aj dôležitejšie veci ako vás smiešnych študentov". Všetko aby si človek zisťoval sám v úžasnej "knižke ... ala harmonogram štúdia" a aj tak sa tam hovno dozvie. A ak náhodou niečo nezistíte a zrobíte zle tak vám pomôžu ale až za "malý polatok" .... Naozaj ĎAKUJEM za take vydrbane študijne oddelenie, ktoré mi dopomohlo akurát tak k zvýšeni tlaku. (Opäť raz!)

Univerzita: UVLF

Komenty


Raz som si všimol spolužiakove heslo na MAISe (nemal ho nejak výnimočne zložité - 123456) a s obľubou som ho pár minút pred dvanástou odhlasoval zo skúšok, resp. prehlasoval na iné termíny. Nezabudnem na ten výraz tváre na druhý deň, keď ho skúšajúca sprdla, že čo tu robí neprihlásený, keď mal prísť až na ďalší termín :D

Univerzita: TUKE

Komenty


Idem do prvého ročníka a strašne sa bojím matiky

Univerzita: SPU

Komenty


Nechal som sa zbaliť jednou priemerne vyzerajúcou babou na peniaze. Babenka mi všetko platila, nikdy som jej to nevrátil, možno z 10 %. Potom sa "odľúbila" a ja som ostal "hladný". Nechcel by som sám so sebou chodiť, lebo viem, aký som. :D

Univerzita: UK

Komenty


Som budúca prváčka na VVL a až teraz začínam uvažovať či som si zvolila správne. Bola som prijatá aj na LF UPJŠ a až teraz mi došlo, že by to bola asi lepšie ako celé dni chodiť v zahnojených gumákoch medzi zvieratami a vynášať hnoj. Vlastne ani neviem do čoho idem.

Univerzita: UVLF

Komenty


Keď som bol raz úplne opitý a cestoval som výťahom na intrák, z posledných síl som položil fľašu s rumom do výťahových dverí a tie sa nemohli zavrieť. Potom som celý čas kým som nezaspal počul ako sa snažia dvere zatvoriť a smial som sa .

Univerzita: STU

Komenty


Keď neprišiel profesor do akademických 15 minút, tak sme sa všetci postavili a dišli sme opačným smerom, a išli do krčmy pri škole.

Univerzita: UCM

Komenty


Späť    2/523    Ďalej