Priznania Stredoškolákov    Priznania Dievčat    Priznania Chlapcov

Ako sa volá doktorant čo učí konštruovanie 1 ? Taký tmavší čierne vlasy :D Dík

Univerzita: UNIZA

Komenty


Vzdy mna nastve ked vidim fakt dobre dievca plakat ze ju chalan bije. Tak preco si s takym hajzlom zacina? Sikovni chalani co aj navarit vedia aj o dom sa postaraju, opravia alebo vyrobia vselico taki si babu nenajdu. Ja uz 3 roky babu nemam. A blbec odvedla co len chlasta a vsetky prachy preflaka v automatoch ma take pekne a mile dievca. To neni mozne :-/

Univerzita: UCM

Komenty


Akurát nastupujem do 1 ročníka bakalárskeho štúdia počítačové inžinierstvo v Žiline dúfam že to bude stáť za to :D G. A.

Univerzita: UNIZA

Komenty


Mladá profesorka na Elektrotechnike na cesntej doprave v letnom semestri má niečo do seba, stále hádžeme po sebe pohľady :)

Univerzita: UNIZA

Komenty


Ráno sa dovalím na izbu, a opitý spolubývajúci si holí gule nad odpadkovým košom... Zbohom hliny odchádzam z intráku

Univerzita: UNIZA

Komenty


Študoval som na SJF. po 2 rokoch v prvom roku som sa nato vysral a odišiel do Londýna. Najlepšie rozhodnutie v živote :P

Univerzita: UNIZA

Komenty


Keď neprišiel profesor do akademických 15 minút, tak sme sa všetci postavili a dišli sme opačným smerom, a išli do krčmy pri škole.

Univerzita: UCM

Komenty


Ked som nastupoval na skolu, mal som par kamaratov a bol som panic. Myslel som si, ako sa to vsetko zmeni, vysokoskolsky zivot a tak. Teraz som uz vonku a mozem povedat, ze nic sa nezmenilo, panic som furt a aj tych par kamaratov je minulost, lebo kazdy uz ma svoj vlastny zivot. Preto neverim tym priznaniam, kde sa pise ako to na intraku zije a ako sa tam sulozi. Premrhanych 5 rokov zivota.

Univerzita: UNIZA

Komenty


Tento rok idem na SVF a už teraz sa modlím aby som nedostal nejakých zakomplexovaných zadubencov na intrak na izbu

Univerzita: UNIZA

Komenty


Dnes som bol na skuske a po zodpovedani otazok mi skusajuca povedala ze nemozem vam dat A tak mi dala E

Univerzita: UNIZA

Komenty


Späť    1/49    Ďalej