Priznania Stredoškolákov    Priznania Dievčat    Priznania Chlapcov

Idem do prvého ročníka a strašne sa bojím matiky

Univerzita: SPU

Komenty


So spolužiačkou sme vynechali nejaké tie cvičenia z voliteľného predmetu. Pred cvičením sme sa teda dohodli,že sa pôjdeme slušne ospravedlniť a vymysleli si,že sme mali rôzne terénne cvičenia z povinnych predmetov. Pán profesor nám najskôr povedal,že zatvorte dievčata dvere (boli sme v kabinete) a potom povedal,že nam to ospravedlní len pod jednou podmienkou a otvoril malú skrinku. My sme samozrejme boli vyplašené,že čo sa ide diať a on vytiahol fľašu nejaho likéru a dodal,že musíme si teda s ním pripiť. Nuž odmietnúť sme ho nechceli,tak sme si vypili a šli do cvičebne k ďalším spolužiakom a odučil hodinu ako nič :-D a cvičenia sme mali samozrejme ospravedlnené :-D

Univerzita: SPU

Komenty


Mám 17 rokov a stále som panic a masturbujem a nikdy som nemal ešte dievča :-D Rozmyslam ci nie som gay :-D Na tomto svete to je dosť nezvyčajné :-D

Univerzita: SPU

Komenty


Strasne sa mi paci jedna aziatka, krasne dlhe vlasy, malinka drobna, chodi na SPU, stretavam ju casto na FEM chodbe, ale hanbim sa ju oslovit :(

Univerzita: SPU

Komenty


Čo som komu urobila že moja spolubývajúca chrápe?? A moja najlepšia kamoška, u ktorej občas prespávam, takisto? A vonku nejakí kreténi sa rozhodli že si z intráku urobia ďalšiu Pifu? Dnešná noc stála za prd... tak ako mnohé ďalšie predtým... už sa nemôžem dočkať kedy odtiaľto odídem.

Univerzita: UKF

Komenty


Studujem na pedagogickej fakulte UKF.. Su tam ucitelia, ktori vychovavaju novych ucitelov a maju byt pre nich vzorom ! Meškat na hodinu 25 minut ? Dakujem za vzor. Opravovat zaverecnu skusku 3 tyzdne ? ? ? !!?! Ziadne zvelicovanie z mojej strany su to naozaj 3 tyzdne co nemame vysledky ! Dakujeme peknym prikladom ste nam. Ideme dalej: (iny predmet) "pridite si zapisat znamky do vykazov v tento den v tento cas." Ona si tam nepride a po polhodine sa pri nas zastavi mlady pan a povie pani profesorka tu dnes nie je... Super ste na PF UKF naozaj prikladny ucitelia potom to tak na skolach vyzera ked su buduci ucitelia vychovavni tymto sposobom na vsetkych VŠ na SR, tak sa necudujme kde to skolstvo cele je.. Idem pozret do AIS ci sa tam neocitli znamky zo skusky ! Inac pekný den prajem.

Univerzita: UKF

Komenty


Vzdy na zachodoch v aule rozmyslam ake by to bolo vyfajcit chalana.. nejsom gay ale vzdy sa nad tym pozastavim

Univerzita: SPU

Komenty


Páči sa mi jeden chlapec, stále sa na mňa usmieva, je z UKF, študuje telocvik, má hnedé vlasy a hnedé oči,má červené BMW a celý je úplne úžastný..prosím ťa ozvy sa..pomilovala by som ťa hneed.

Univerzita: UKF

Komenty


Podľa môjho názoru sú niektorí naši vyučujúci tupci, a to bez urážky. Občas mám pocit, že ani oni sami nevedia, čo na tejto škole robia. Keď vám profka takmer na každej hodine opakuje, že : "Viete, toto ani nie je môj odbor, ja ani neviem čo vám mám k tomu povedať..." a potom celú hodinu riešite všetko možné od nesmrteľnosti chrústa až po počasie, tak ja už fakt neviem... očividne som jediná, ktorej to prekáža.

Univerzita: UKF

Komenty


Nie som neznášanlivá, ale idú mi na city moje spolubývajúce, konkrétne maďarka na mojej izbe ktorá niekedy nepovie ani pol slova za celý deň a strašne mľaská, a potom baba z vedľajšej izby, ktorá sa tvári že vôbec nebývame na jednej bunke. Neviem ani jej meno a asi ani ona moje. Keď sa snažím byť slušná a zdraviť sa, a ona sa pri tom, ako sa stretneme v chodbičke, tvári že ma nevidí, tak som sa jej prestala aj zdraviť. Navyše ma irituje keď začne hrať na flautu, vtedy by som najradšej pustila hudbu na repráky!!!

Univerzita: UKF

Komenty


Späť    1/52    Ďalej