Priznania Stredoškolákov    Priznania Dievčat    Priznania Chlapcov

Bodaj by som zistil, ako sa volá tá kučeravá slečna, čo pomáha/pracuje v UNIPOCentre. Odkedy som ju videl na zápise, neviem sa zbaviť myšlienok na ňu.

Univerzita: UNIPO

Komenty


Som dosť sklamaná s prijímačkami na fyzioterapiu. Najväčšie bodové hodnotenie po teoretickej časti, z ktorej by som rada vedela výsledky, malo plávanie...za gymnastickú zostavu len 10 bodov, pričom neviem podľa čoho hodnotili tú zostavu...myslím, že v mojom podaní bola fájn. Tak majte si tam pekne moreplavcov...

Univerzita: UNIPO

Komenty


Neznášam ľudí čo celý semester prepijú , nechodia na prednášky ani semináre a na skúšky si porobia ťaháky a ešte majú väčšie šťastie ako tí, ktorí sa skutočne učia...

Univerzita: UNIPO

Komenty


Chápem, že som asi socka a kocka a neviem čo ešte, ale mňa jednoducho štúdium baví. Som tam šťastná, spokojná, pedagógovia ma majú radi, lebo vidia, že viem a že sa snažím. V priznaniach opisovaný ten krásny ,, študentský život" mi pirpadá detinský a nevidím v tom zmysel. Nehovorím, aj ja si rada vypijem a idem sa niekde zabaviť, no ale každý deň chlastať na intrákoch, jxxať na školu a vysmievať sa z tých, čo sú tam preto, že chcú. Kvôli takýmto lenivým alkoholikom a feťákom spoločnosť pozerá na vysokoškolákov ako na príživníkov, ktorí študujú len preto, aby nemuseli pracovať. Prenášanie predmetov by malo byť zakázané a ak človek nespraví skúšku ani na opravný, koniec, vyhodiť! Tak by tí študenti aspoň za niečo stáli a štúdium by brali serióznejšie.

Univerzita: UNIPO

Komenty


prečo je FM taká ľahká a FHPV je taká ťažká kým oni sa učia na skúšku maximálne jeden deň a dostanú A tak ja sa musím učiť 2 až 3 týždne a skúšku urobím na 3x a dokonca na E alebo ju vôbec neurobím a to nie som debil viem všetko lenže hodnotenie je tak prísne ani neviem kvôli čomu keď zo svojho odboru budem mať rovnako veľké HOVNO tak ako aj študenti FM akurát sa musím oveľa viac učiť...kurevsky ma to serie

Univerzita: UNIPO

Komenty


cítim sa byť diskriminovaná. prečo som si nemohla vybrať internát, na ktorom chcem bývať? prečo ostatní mohli? prečo ma poslali na Sekčovský, aj napriek tomu, že som mala rezervovanú izbu na starom, kde som mala bývať s kamarátkou? keď sa dajú vybrať internáty, mal by mať to právo každý a nie len niekto. okrem vlastnej sprchy a balkónu na tom internátr nie je nič dobré. Nuda, nežije je to tam, ku všetkému je to ďaleko, keď ti raz nejde ráno spoj do školy, tak môžeš ísť rovno do zadku alebo si výjdeš von do Hviezdy, samozrejme musíš sa orientovať časom a vraciať sa samé dievča niekedy o 3-tej ráno a obchádzať celú tú budovu je úplne skvelé. vôbec som si život na internáte neužila, pretože ešte aj spolubývajúce mi to strpčovali. človek sa odtiaľ ani neodsťahuje, lebo náhradu nájsť je nemožné. čau!

Univerzita: UNIPO

Komenty


Externé štúdium na FM nám zhoršili denní študenti, ktorí sa sťažovali, že to máme veľmi ľahké a tak budeme mať všetky prednášky povinné. Cez týždeň. Moji zlatí, pripadá Vám ľahké vstávať o 4 ráno do práce, tam byť 8 hodín a po 8 hodinách sa dotrepať do PO a sedieť tam do večera na prednáške? A ďalší deň to isté zase! Pripadá Vám ľahké chodiť na skúšky pred alebo po práci či po nočných zmenách? Keď sa ti nechce sedieť v tej škole každý deň, tak prosím, choď každý deň do práce a zaplať si 900 eur školné. Keď sa ti nechce makať, tak neplač, že musíš chodiť každý deň do školy.

Univerzita: UNIPO

Komenty


dúfam, že svoje spolubývajúce už nikdy nestretnem

Univerzita: UNIPO

Komenty


Reakcie na religionistiku : ,, Ty budeš mníška?" jasné, lebo jediné náboženstvo je len kresťanstvo... ,, To je niečo s regiónmi? " Áno, ale v názve odboru spravili gramatickú chybu ... ,, Veď nechodíš do kostola, ako to môžeš študovať?" Musí mať onkológ rakovinu? ... TOP : ,, A ČO POTOM? " No teba pi*a po tom.

Univerzita: UNIPO

Komenty


Naozaj neznásam, keď idem na WC a zrazu počujem nejaké kroky, niekedy aj na opätkách a v tom sa rozletia dvere, kde som ja! Samozrejme som sa aj ja naučila "istiť" si dvere tak, že si držím kľučku. Dievčatá, to je také ťažké zaklopať a POČKAŤ, kým sa niekto ozve? V opačnom prípade vznikajú len trápne situácie! Tiež nepochopím, zaklope a hneď otvorí, že sa človek nestihne ani len nadýchnuť, nie to ešte povedať "obsadené"! Takéto veci sa mi nestávali ani na strednej škole... a pre tie, ktoré to ešte nevedia: NIE VŠETKY DVERE SA DAJÚ ZAMKNÚŤ, tak to majte na pamäti!

Univerzita: UNIPO

Komenty


Späť    1/36    Ďalej