Priznania Stredoškolákov    Priznania Dievčat    Priznania Chlapcov

Nechal som sa zbaliť jednou priemerne vyzerajúcou babou na peniaze. Babenka mi všetko platila, nikdy som jej to nevrátil, možno z 10 %. Potom sa "odľúbila" a ja som ostal "hladný". Nechcel by som sám so sebou chodiť, lebo viem, aký som. :D

Univerzita: UK

Komenty


Vzdy ked sa ucim v noci v den skusky tak si ho musim niekolko krat priebehu noci vyhonit. A vzdy ked som vecer unaveny a potrebujem sa prebrat a prinutit sa zacat ucit na zajtrajsi test, hovorim si ze trochu vzrusenia mi moze len pomoct. Ale vacsinou z planu spravim sa dam si sprchu a zacnem sa ucit, ani neviem preco takmer vzdy skoncim iba unaveny posteli. (asi preto ze pri ejakulacii zevraj dochaza vyplaveniu melatoninu. A takisto pri nahlom ochladeni tela (napr pri ochaladeni po horucom kupeli) taktiez. Zevraj japonci vdaka tradici horucich kupelov pred spanim su statisticky na prefirerii narodov trpiacich na insomniu. Napriek tomu ze mam taketo informacie, stale som ochotny vslepo dufat ze mi tento krat vzrusenie trochu pomoze a svoj ritual zufalo praktizujem dalej. S opacnym efektom.

Univerzita: UK

Komenty


Najmenej dve tretiny vysokých škôl by mali zavrieť. Potom nám tu namiesto desiatok odborníkov promujú stovky ľudí, ktorí sa nemajú kde uplatniť alebo študujú len preto, aby nemuseli vstávať o štvrtej ráno do práce.

Univerzita: UK

Komenty


Veľmi by ma zaujimalo na akej úrovni je na UK štúdium psychológie - ale skutočne úprimný a reálny pohľad a nie to bla bla, ktoré rozprávajú všade. Oplatí sa to dnes vôbec ešte študovať ?

Univerzita: UK

Komenty


2 dni sedim nad posratou web strankou, posratym php, nejde mi to a chcem plakat !!!

Univerzita: UK

Komenty


ja tieto veci nemozem citat triezva, inak by som olutovala zivot na tejto zemi

Univerzita: UK

Komenty


Po Erazme na zahraničnej univerzite som si uvedomila, že naozaj nemá zmysel naďalej strácať čas na slovenskej univerzite a podala som si prihlášku do zahraničia.

Univerzita: UK

Komenty


Ikeď chodím na EBF UK je tu veľa krásnych kočiek, ktoré by som pretiahol a to nie iba raz... :D

Univerzita: UK

Komenty


Ja by som sa chcel len tak anonymne spytať kto byva na AD H na prvom poschodi nejaka pekna holka a veľmi rad by som sa s tebou zoznamil :)

Univerzita: UK

Komenty


To ako seriozne je drviva väčšina báb na VS obycajna .... co vie len dať nohy od seba???

Univerzita: UK

Komenty


Späť    1/64    Ďalej