Priznania Stredoškolákov    Priznania Dievčat    Priznania Chlapcov

po jednej vydarenej akcii som sa nejakým zázrakom dokopala ráno na prednášku a keď už som tretí raz odbehla na wc a konečne sa vyvracala bez toho aby si to niekto všimol povedla som si že milujem túto školu :)

Univerzita: STU

Komenty


FCHPT - MILUJEM KECUP... tak strasne ze si ho davam aj na cokoladove keksiky a aj na vianocku, donoca na chleba s dzemom :)

Univerzita: STU

Komenty


Do Garda Pubu som vždy šiel so zámerom sa lacno opiť, väčšinou som prišiel sám, a väčšinou sme odchádzali traja (dve + ja), dobré časy. :)

Univerzita: STU

Komenty


V živote som na VŠ nechodil, v živote som nemal ISIC, no na ISIC párty do Garda Pubu ma pustili vždy. Komické, že na intráky rovnako tak, stačilo, že som začal rozprávať o programovaní, vrátnička to väčšinou neuniesla a doslova ma vyhnala na intrák spať. :-D

Univerzita: STU

Komenty


Klaniam sa pred prednáškami na Fejke :) ako fakt klobúk dole ako môžu byť tak napiču

Univerzita: STU

Komenty


Vela ludi sa stazuje na svoje VS, ale myslim, ze to je o pristupe. Poznam vela uspesnych ludi zo "slabych" skol a naopak loosrov z "dobrych" skol. Treba brat skolu iba ako doplnok k svojmu rozvoju a nie ako zaruku uspechu, ako keby tie pismenka pred menom nieco znamenali... NEFETISIZUJTE TITUL! Titul je tak 5% uspechu, je fajn ho mat, ale je to obycajna hlupa formalita. Nikoho netrapi ci si Mgr., Bc. alebo Ing.! Ale ci si robil pocas studia, ci si bol na stazi, na akych projektoch si pracoval, ake vies cudzie jazyky, ake ovladas technologie, atd. Spamatajte sa, lebo budete ronit krokodilie slzy na urade prace (neplati pre hlupunkych povolanim synov a dcery).

Univerzita: STU

Komenty


[SvF] Nikdy som sa toľko neučil ako na vysokej... psycho!

Univerzita: STU

Komenty


Nechodim na slovensku VS, ale myslim ze vsade je to rovnake. Na VS som spal uz s asi 10 dievcatami, ktore veselo podvadzaju frajerov a este mi to hrdo priznali, ked sme to robili v jej posteli vedla, ktorej bola fotka v ramceku s jej frajerom. Pre toto udrziavam stav single, lebo kludne aj zadane dievcata sa nechaju ohlupnut obycajnymi materialnymi vecami. Preto si casto kladiem otazku: vydrbal som so systemom, alebo system vydrbal so mnou? :D

Univerzita: STU

Komenty


Neznasam, ked niekto hovori nejakym hnusnym zahorackym,vychodniarskym,bratislavskym prizvukom a zaroven ma primitivne reci typu "na slovensku po slovensky". A najviac ma vie vytocit, ked rozpravam normalne de,te,ne,le... s makcenom, a ludia sa na tom smeju. 90% uciteliek slovenciny by mali vratit plat.

Univerzita: STU

Komenty


Ucit sa tyzden na skusku a spravit ju je podla mna velmi lahke. Ale ucit sa vyduchceny iba 3hodiny v noci pred skuskou a spravit ju, to je skutocny skill.

Univerzita: STU

Komenty


Späť    2/57    Ďalej